Acasă / Produs / Accesorii / Alte mașini fără fir economice / KPQ-CSG21 MODER DREPT fără fir
MARE
KPQ-CSG21 MODER DREPT fără fir
Ce este inclus:
Collet și cheie de 13 mm
Mâner lateral
Carcasă
contact
model:
marca:
KPQ
Descriere
Parametru
Contactaţi-ne
Specificații tehnice:
Sistem de putere: 21V-ion litiu (opțiuni 3.0ah/4.0ah)
Viteza fără încărcare: 25.000 rpm
Dimensiune coletă: 13mm (1/2 ")
Cuplu maxim: 8,5 nm
Blocare a axului: Da (modificări de biți fără instrumente)
Caracteristici profesionale:
✓ Tehnologia motorului fără perii pentru o viață mai lungă și o putere constantă
✓ declanșator de viteză variabilă cu pre-selecționare a vitezei
✓ Protecția anti-reculare pentru o siguranță sporită
✓ Sistem de rulment dual pentru vibrații reduse
Avantaje de performanță:
• cu 30% mai multă putere decât modele comparabile fără fir
• Evaluare continuă a taxelor pentru o utilizare prelungită
• Sistem de colectare cu schimbare rapidă pentru o funcționare eficientă
• Compatibil cu toate burrele standard de 13 mm și biți de măcinare
Aplicații industriale:
Curățarea și pregătirea cusăturii de sudură
Măcinarea suprafeței metalice
Finisaj de casting
Deburing și Edge Work
Restaurarea auto
Caracteristici de durabilitate:
Carcasă forjată din aluminiu
Comutator sigilat de praf
Fus de oțel armat
Protecția suprasarcină
Design ergonomic:
Diametru subțire de 50 mm